produkcja kontraktowa suplementów diety: pastylki do ssania, lizaki, kapsułki twarde

Produkcja kontraktowa suplementów diety

Zapewniamy usługi produkcji kontraktowej suplementów diety;(tak zwanej produkcji na zlecenie) w oparciu o ISO22000. Wytwarzamy produkty w postaci: pastylek do ssania twardych (karmelowych i pudrowych), pastylek do ssania miękkich na bazie gumy arabskiej, lizaki karmelowe i pudrowe, tabletki powlekane i niepowlekane, kapsułki twarde, kapsułki typu soft gel oraz różnego rodzaju płyny i krople. Posiadamy kilkaset gotowych receptur lub możemy stworzyć nową lub odtworzyć już istniejące na rynku receptury. Oferujemy w pełni kompleksowy proces od stworzenia koncepcji, opracowania receptury, wzorów opakowania, poprzez produkcję  i zapewnienie niezbędnej dokumentacji, do zgłoszenia produktu do obrotu.

Przejdź do oferty

Produkcja kontraktowa wyrobów medycznych

Jesteśmy wytwórcą wyrobów medycznych w klasie I oraz II. Posiadamy certyfikowany zakład produkcyjny w zakresie ISO13485. Specjalizujemy się w produkcji na zlecenie wyrobów medycznych w formie pastylek do ssania miękkich z gumą arabską, pastylek do ssania twardych, płynów w postaci sprayi i atomizerów na gardło, ucho i nos oraz krople do oczu. Naszymi głównymi specjalizacjami są pastylki miękkie z porostem islandzkim, woda morska do nosa oraz krople do oczu. Posiadamy kilkadziesiąt gotowych rejestracji wyrobów medycznych, a w razie konieczności przeprowadzamy pełny proces rejestracyjny nowych wyrobów medycznych.

Przejdź do oferty

Produkcja kontraktowa wyrobów dla sportowców

Posiadamy różnorodną ofertę dostosowaną do branży nakierowanej na suplementację organizmu sportowców. W naszym portfolio znajdują się takie formy wytwarzania jak doypacki i puszki wypełnione proszkiem, kapsułki twarde, kapsułki soft gel z płynem, saszetki oraz różnego rodzaju płyny. Specjalizujemy się w produktach typu: odżywki białkowe, kreatyna, aminokwasy, boostery, gainery, spalacze tłuszczu oraz różnego rodzaju witaminy i minerały. Systematyczne poszerzamy dostępne portfolio produktowe i zakres gotowych receptur.

Przejdź do oferty

Global Pharma CM Sp. z o.o.

ul. Berezów 49A, 26-130 Suchedniów

NIP 951 241 17 80

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy

Producent kontraktowy suplementów diety i wyrobów medycznych