zxc

produkcja kontraktowa suplementów diety: pastylki do ssania, lizaki, kapsułki twarde

DZIAŁALNOŚĆ B+R BADAWCZO ROZWOJOWA

Global Pharma CM jest innowacyjną spółką z sektora farmaceutycznego. Koncentruje się na prowadzeniu prac badawczo rozwojowych (B+R) w obszarze opracowywania, badania i rejestrowania nowych wyrobów medycznych oraz suplementów diety, przy jednoczesnym posiadaniu i wykorzystaniu zaplecza produkcyjnego pozwalającego na wytwarzanie wcześniej opracowanych produktów na skalę przemysłową. Wszystkie powyższe usługi skierowane są do zewnętrznych firm z sektora farmaceutycznego. Spółka prowadzi prace nad innowacyjnymi projektami badawczymi w zakresie nowych wyrobów medycznych w obszarze laryngologicznym. Trwają również aktywne prace dotyczące wdrożenia pierwszych form lekowych. Wszystkie nasze usługi skierowane są do zewnętrznych firm farmaceutycznych.

PRODUKCJA KONTRAKTOWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH

Prowadzimy usługi kontraktowego wytwarzania wyrobów medycznych klasy I i II oraz suplementów diety. Specjalizujemy się w formach płynnych oraz w formach do ssania. Posiadamy dwa wyspecjalizowane zakłady produkcyjne posiadające międzynarodowe certyfikaty jakości ISO 13485 oraz ISO22000. Oferujemy produkcję usługową form płynnych, kapsułek twardych, tabletek niepowlekanych i powlekanych, pastylek do ssania miękkich, pastylek do ssania karmelowych, lizaków pudrowych, lizaków karmelowych płaskich i okrągłych. Systematycznie powiększamy zakres oferowanych przez nas usług i możliwości produkcyjnych. Spółka prowadzi intensywne prace mające na celu rozpoczęcie produkcji pierwszych form lekowych. Elastyczne podejście oraz produkcja w oparciu o wyniki własnych prac badawczo-rozwojowych to nasza codzienność.

 

 

Realizujemy Projekt „Wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania suplementów diety w firmie Global Pharma CM Sp. z o. o.” - Sprawdź szczegóły

Global Pharma CM Spółka Akcyjna

ul. Berezów 49A, 26-130 Suchedniów

NIP 951 241 17 80

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy