produkcja kontraktowa suplementów diety: pastylki do ssania, lizaki, kapsułki twarde

Produkcja kontraktowa

Specjalizujemy się w usługach produkcji kontraktowej suplementów diety oraz wyrobów medycznych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i specjalistycznych środków spożywczych (w blistrach: karmelowe i pudrowe, lizaki, kapsułki twarde, karmelki i dropsy, tabletki powlekane i niepowlekane, spraye i atomizery oraz krople do oczu). Oferujemy w pełni kompleksowy proces od stworzenia koncepcji, opracowania receptury, wzorów opakowania, poprzez proces produkcyjny i zapewnienie niezbędnej dokumentacji, do zgłoszenia produktu do obrotu i zapewnienia usługi logistycznej.

Przejdź do oferty

Kapsułki twarde

Zapewniamy usługi produkcyjne w zakresie kapsułek twardych. W ofercie posiadamy możliwość napełniania kapsułek o zróżnicowanych rozmiarach: 00, 0, 1. Używamy zarówno kapsułek twardych żelatynowych, jak i wegetariańskich. Specjalizujemy się między innymi w produkcji probiotyków w kapsułkach.

Przejdź do oferty

Pastylki do ssania

Produkujemy pastylki do ssania zarówno w formie karmelowej, jak i tzw. miękkie z gumą arabską. Posiadamy kilkaset własnych receptur suplementów diety oraz zarejestrowane wyroby medyczne. Jesteśmy wiodącym partnerem w zakresie usług produkcyjnych pastylek do ssania dla przemysłu farmaceutycznego.

Przejdź do oferty

Global Pharma CM Sp. z o.o.

ul. Berezów 49A, 26-130 Suchedniów

NIP 951 241 17 80

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy

Producent kontraktowy suplementów diety i wyrobów medycznych