Kim jesteśmy

GLOBAL PHARMA CM S.A od końca 2021 roku jest częścią GRUPY Kapitałowej NEUCA S.A. , która od 2004 jest notowana na GPW w Warszawie. Jesteśmy innowacyjną polską spółka z sektora farmaceutycznego ze 100% polskim kapitałem. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w Polsce w Suchedniowie w województwie świętokrzyskim. Koncentrujemy się na prowadzeniu prac badawczo rozwojowych (B+R) w obszarze opracowywania koncepcji produktów, przeprowadzaniu stosownych badań i testów aż po finalną rejestrację nowych wyrobów medycznych i suplementów diety oraz produkcji kontraktowej wyrobów medycznych klasy I i II oraz suplementów diety. Posiadamy dwa wyspecjalizowane zakłady produkcyjne, w których produkujemy kilkanaście różnych forma produkcyjnych dla Klientów z całego świata. Obsługujemy zarówno wielkie koncerny jak i firmy stawiające pierwsze kroki w farmacji. Posiadamy rozbudowany Dział Badań i Rozwoju dbający o najwyższą jakość i innowacyjność świadczonych usług. Nie posiadamy własnych brandów – koncentrujemy się w 100% na usługach kontraktowych dla naszych klientów.

NASZA DEWIZA TO Elastyczność, Jakość i Różnorodność form produkcyjnych

Zobacz nas na:

Nasz szeroki wachlarz możliwości produkcyjnych zapewnia możliwość realizacji produkcji prawie każdej formy farmaceutycznej. Systematycznie pracujemy nad poszerzaniem naszych możliwości produkcyjnych o kolejne formy produkcyjne. Jako jedyni w Europie Środkowo – Wschodniej produkujemy tzw. pastylki miękkie z gumą arabską. Oferujemy wyroby medyczne w formie płynnej jak woda morska, spraye na gardło, spraye do ucha, krople w tym krople do oczu sterylne i niesterylne.

Posiadamy kompletne linie technologiczne do produkcji pastylek do ssania bez cukru jak i ekonomicznych rozwiązań na bazie cukru oraz lizaków w statusie suplementu diety. Zapewniamy również produkcje kapsułek twardych, tabletek niepowlekanych i powlekanych, różnorodne formy płynne i możliwości konfekcjonowania. Nasz park maszynowy i technologiczny systematycznie się rozrasta a jego trzon stanowią maszyny, urządzenia i linie produkcyjne renomowanych europejskich producentów.

Naszym celem jest posiadać możliwie każdą formę produkcyjną

Jakość i wyróżnienia

Nasz zespół Badań i Rozwoju w skład którego wchodzi samodzielny Dział Jakości dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Systematycznie rozszerzamy zakresy certyfikacji oraz pracujemy każdego dnia nad ulepszaniem procesów i jakości naszej pracy. Nasza kadra Działu Jakości to wykształceni, wysoko wykwalifikowani profesjonaliści. Jesteśmy laureatami licznych nagród i wyróżnień. W roku 2021 mieliśmy okazję otrzymać najwyższy rodzaj wyróżnienia doceniającego naszą dynamikę rozwoju w postaci uzyskania I miejsca w rankingu GAZELE Biznesu jako najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwo w województwie świętokrzyskim i jedno z najbardziej dynamicznych w całej Polsce.

Oprócz ciężkiej pracy nie zapominamy o krzewieniu ducha rywalizacji i zacięcia sportowego. Jesteśmy tytularnym sponsorem mistrza Polski w tenisie stołowym – drużyny Global Pharma Orlicz Suchedniów.

Zakład Produkcyjny A - Suchedniów

Na powierzchni blisko 2 000 metrów kwadratowych prowadzimy produkcję suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W chwili obecnej trwa rozbudowa zakładu o dodatkową powierzchnię produkcyjną i magazynową. Systematycznie zwiększamy i unowocześniamy park maszynowy tak, aby zapewnić możliwie najszerszą ofertę produkcyjną i odpowiednią przestrzeń magazynową.

Zakład Produkcyjny B - Ostrów Lubelski

Drugi z zakładów znajduje się w miejscowości Ostrów Lubelski w województwie lubelskim, gdzie na powierzchni blisko 1700 metrów kwadratowych nowoczesnej przestrzeni produkcyjnej prowadzone są procesy produkcyjne suplementów diety w tym odżywek dla sportowców.

Posiadamy szeroki i różnorodny park maszynowy umożliwiający nam elastyczne podejście do zleceń i obsługę praktycznie każdego zlecenia produkcyjnego poczynając od usługi konfekcjonowania przez produkcję suplementów diety aż po skomplikowane i wymagające eksperckiej wiedzy wyroby medyczne.

 

Previous slide
Next slide

Skontaktuj się z nami

We are the leader in Central and Eastern Europe in the production of soft lozenges based on gum arabic. The products are available both as medical devices and dietary supplements. We provide the product in sugar-free and sugar-containing forms. Thanks to the ingredients used, the product has a unique consistency. During contact with saliva in the oral cavity, it takes on a semi-plastic form, enabling it to stick to the palate and systematically and slowly release active ingredients.

FORMS

RAW MATERIALS

ADVANTAGES

LOZENGE SHAPE

BLISTERS