Produkcja kontraktowa suplementów diety

Specjalizujemy się w usługach produkcji kontraktowej suplementów diety, wyrobów medycznych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i specjalistycznych środków spożywczych. Oferowana przez nas usługowa produkcja suplementów diety to w pełni kompleksowy proces od stworzenia koncepcji, opracowania receptury, wzorów opakowania, poprzez proces produkcyjny i zapewnienie niezbędnej dokumentacji, do zgłoszenia produktu do obrotu i zapewnienia usługi logistycznej. Swoje usługi kierujemy do firm z szeroko rozumianego sektora farmaceutycznego w tym sieci aptecznych.

Producent kontraktowy suplementów diety

Jesteśmy wiodącym producentem suplementów diety w postaci pastylek do ssania i lizaków. Systematycznie poszerzamy swoją ofertę w zakresie możliwości usługowej produkcji kontraktowej o inne formy. Naszym celem jest dążenie do zapewnienia najszerszego wachlarza usług produkcji kontraktowej. Nasze elastyczne podejście do każdego klienta to nie jest jedynie slogan, to codzienność naszej pracy. Jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdego klienta, dopasować projekt i przeprowadzić usługę w spersonalizowany sposób.

Producent kontraktowy suplementów diety
Producent kontraktowy suplementów diety

Co nas wyróżnia

- Nie prowadzimy sprzedaży własnych linii produktowych

- Oferujemy produkcję kontraktową wyłącznie dla sektora B2B (firmy farmaceutyczne i apteki)

- Prowadzimy produkcję w oparciu o własne lub powierzone receptury

- Współpracujemy z dostawcami spełniającymi najbardziej rygorystyczne normy jakościowe

- Kompleksowość usługi

- Indywidualne podejście do każdego zlecenia

Usługowa produkcja suplementów diety
Usługowa produkcja suplementów diety

Obecnie oferujemy produkcję kontraktową:

Najwyższa Jakość

Wszyscy nasi dostawcy spełniają najbardziej rygorystyczne normy w zakresie jakości i bezpieczeństwa produktu. Korzystamy jedynie z renomowanych i sprawdzonych dostawców krajowych i zagranicznych. Dzięki regularnym kontaktom i zwiększaniu skali działalności firmy, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość w połączeniu z najniższą ceną. Każdy surowiec używany do produkcji posiada aktualne badania w zakresie charakterystyki fizykochemicznej oraz czystości mikrobiologicznej dotyczącej potwierdzenia braku obecności drobnoustrojów, drożdży i pleśni, Escherichia coli oraz Salmonelli.

W przypadku ekstraktów ziołowych, surowce dodatkowo poddajemy badaniom w Instytucie Techniki Jądrowej w Warszawie, gdzie badamy czystość produktu pod względem napromieniowania oraz pod względem zawartości WWA.

Gotowy wyrób zawsze poddawany jest badaniom w akredytowanych laboratoriach zewnętrznych. Badamy czystość mikrobiologiczną produktu oraz potwierdzamy brak zawartości metali ciężkich w produkcie. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku badań produkty zwalniane są do obrotu i dołączany jest komplet dokumentów gwarantujących jakość i bezpieczeństwo produktu.

Usługowa produkcja kontraktowa suplementów diety firmy Global Pharma - jakość na światowym poziomie

Global Pharma CM Sp. z o.o.

ul. Berezów 49A, 26-130 Suchedniów

NIP 951 241 17 80

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy

Producent kontraktowy suplementów diety i wyrobów medycznych