zxc

Produkcja kontraktowa suplementów diety

Specjalizujemy się w usługach produkcji kontraktowej suplementów diety, wyrobów medycznych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i specjalistycznych środków spożywczych.

Swoje usługi kierujemy do firm z szeroko rozumianego sektora farmaceutycznego w tym sieci aptecznych.

Producent kontraktowy suplementów diety

Jesteśmy wiodącym producentem suplementów diety w postaci pastylek do ssania i lizaków. Systematycznie poszerzamy swoją ofertę w zakresie możliwości usługowej produkcji kontraktowej o inne formy. Naszym celem jest dążenie do zapewnienia najszerszego wachlarza usług produkcji kontraktowej.

Nasze elastyczne podejście do każdego klienta to nie jest jedynie slogan, to codzienność naszej pracy. Jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdego klienta, dopasować projekt i przeprowadzić usługę w spersonalizowany sposób.

Producent kontraktowy suplementów diety
Producent kontraktowy suplementów diety

Jak działamy?

Oferowana przez nas usługowa produkcja suplementów diety to w pełni kompleksowy proces od stworzenia koncepcji, opracowania receptury, wzorów opakowania, poprzez proces produkcyjny i zapewnienie niezbędnej dokumentacji, do zgłoszenia produktu do obrotu i zapewnienia usługi logistycznej.

 1. Opracowanie receptury
  Przygotujemy indywidualną recepturę lub pomożemy zoptymalizować przygotowany przez Państwa skład suplementu. Posiadamy również gotowe formulacje. Z powodzeniem odtwarzamy i unowocześniamy istniejące rozwiązania.
  Wybieramy najwyższej jakości surowce od sprawdzonych dostawców.
 2. Produkcja
  Oferujemy produkcję m.in.: tabletek, kapsułek, pastylek, lizaków oraz suplementów diety w formach płynnych. Dysponujemy dwoma zakładami produkcyjnymi, które są wyposażone w nowoczesne maszyny obsługiwane przez wykwalifikowanych pracowników.
  Dbamy o jakość na każdym etapie produkcji — pracujemy zgodnie z obowiązującymi normami ISO22000 i EN ISO 13485:2016.
 3. Etykietowanie, Znakowanie i Konfekcjonowanie
  Oferujemy kompleksowe usługi konfekcjonowania suplementów diety. Dbamy o to, by Państwa produkty były zapakowane w bezpieczne, a także użyteczne i estetyczne opakowania. Przygotujemy je do dystrybucji i pomożemy zorganizować logistykę. Dysponujemy również magazynami, w których możemy przechować produkty do czasu odbioru.
 4. Dokumentacja i rejestracja produktu
  Pomożemy w rejestracji zgodnie z procedurami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, przygotujemy dokumentację i pomożemy w zdobyciu wszelkich niezbędnych pozwoleń.

Co nas wyróżnia?

 • Nie prowadzimy sprzedaży własnych linii produktowych
 • Oferujemy produkcję kontraktową wyłącznie dla sektora B2B (firmy farmaceutyczne i apteki)
 • Prowadzimy produkcję w oparciu o własne lub powierzone receptury
 • Współpracujemy z dostawcami spełniającymi najbardziej rygorystyczne normy jakościowe
 • Kompleksowość usługi
 • Indywidualne podejście do każdego zlecenia

 

Najwyższa Jakość

Wszyscy nasi dostawcy spełniają najbardziej rygorystyczne normy w zakresie jakości i bezpieczeństwa produktu. Korzystamy jedynie z renomowanych i sprawdzonych dostawców krajowych i zagranicznych. Dzięki regularnym kontaktom i zwiększaniu skali działalności firmy, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość w połączeniu z najniższą ceną.

Każdy surowiec używany do produkcji posiada aktualne badania w zakresie charakterystyki fizykochemicznej oraz czystości mikrobiologicznej dotyczącej potwierdzenia braku obecności drobnoustrojów, drożdży i pleśni, Escherichia coli oraz Salmonelli.

W przypadku ekstraktów ziołowych, surowce dodatkowo poddajemy badaniom w Instytucie Techniki Jądrowej w Warszawie, gdzie badamy czystość produktu pod względem napromieniowania oraz pod względem zawartości WWA.

Gotowy wyrób zawsze poddawany jest badaniom w akredytowanych laboratoriach zewnętrznych. Badamy czystość mikrobiologiczną produktu oraz potwierdzamy brak zawartości metali ciężkich w produkcie. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku badań produkty zwalniane są do obrotu i dołączany jest komplet dokumentów gwarantujących jakość i bezpieczeństwo produktu.

Usługowa produkcja kontraktowa suplementów diety firmy Global Pharma - jakość na światowym poziomie

Global Pharma CM Spółka Akcyjna

ul. Berezów 49A, 26-130 Suchedniów

NIP 951 241 17 80

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy