Kim jesteśmy

Mapa

Współpracujemy z klientami z wielu krajów

Firma Global Pharma CM Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie opracowania i kontraktowej produkcji suplementów diety, wyrobów medycznych oraz wyrobów przeznaczonych dla sportowców. Jesteśmy jedną z nielicznych firm zajmujących się produkcją kontraktową, która nie prowadzi sprzedaży własnych produktów do aptek i sieci spożywczych. Wszelkie nasze receptury opracowujemy tylko i wyłącznie na użytek naszych klientów, którymi są firmy z szeroko rozumianego sektora farmaceutycznego. 

Specjalizujemy się w takich formach produkcyjnych jak pastylki do ssania twarde karmelowe i pudrowe, pastylki do ssania miękkie z gumą arabską, lizaki karmelowe i pudrowe, tabletki powlekane i niepowlekane, kapsułki twarde, kapsułki miękkie typu soft gel, saszetki, różnego rodzaju płyny w tym krople do oczu, wodę morską do nosa, spraye i atomizery. Jako jedyni w Polsce produkujemy produkty w formie dropsów do ssania w rulonie. Specjalnie dla branży sport zapewniamy produkcję w formie doypacków, puszek i saszetek wypełnionych proszkiem oraz kapsułek twardych oraz soft gel zawierających witaminy, minerały i aminokwasy. 

W swoim portfolio posiadamy kilkaset gotowych receptur oraz kilkadziesiąt gotowych rejestracji wyrobów medycznych w tym tak specjalistyczne produkty jak krople do oczu, woda morska, spraye do higieny ucha, pastylki na bazie gumy arabskiej, probiotyki w kroplach i wiele innych. 

W segmencie pastylek do ssania miękkich i twardych posiadamy wiodącą pozycję na rynku europejskim. Systematycznie poszerzamy swój zakres usług o nowe formy produkcji, tak aby móc dostarczać kompleksową usługę produkcji kontraktowej dla sektora farmaceutycznego. Oferujemy usługi produkcyjne oparte na naszych autorskich recepturach, jak i zleconych przez klienta. 

Obecnie posiadamy dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni blisko 4 000 metrów kwadratowych. Cała produkcja odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Posiadamy wyspecjalizowany Dział Jakości, który czuwa nad całością prowadzonych procesów produkcyjnych. Potwierdzeniem spełniania najwyższych standardów produkcyjnych jest posiadanie aktualnych certyfikatów jakości ISO22000 oraz ISO13485 wydawanych przez niezależne międzynarodowe jednostki certyfikujące. 

Siedziba firmy oraz jeden zakład produkcyjnych zlokalizowany jest w województwie świętokrzyskim w miejscowości Suchedniów. Drugi z zakładów znajduje się w woj. lubelskim w miejscowości Ostrów Lubelski.

Global Pharma CM Sp. z o.o.

ul. Berezów 49A, 26-130 Suchedniów

NIP 951 241 17 80

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy

Producent kontraktowy suplementów diety i wyrobów medycznych