Kim jesteśmy

Mapa

Współpracujemy z klientami z wielu krajów

Firma Global Pharma CM Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie opracowania i kontraktowej produkcji suplementów diety, wyrobów medycznych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz specjalistycznych produktów spożywczych.

Świadczymy również usługi sprzedaży materiałów i surowców niezbędnych dla zakładów farmaceutycznych. W szczególności materiałów do wykonywania blistrów ( folia farmaceutyczna ALU i PVC), kapsułki twarde, surowce niezbędne do produkcji suplementów diety i żywności funkcjonalnej w tym ekstrakty ziołowe, soki w proszku oraz błonniki.

Naszą specjalizacją jest produkcja kontraktowa pastylek do ssania i lizaków w formie suplementów. Posiadamy w tym segmencie wiodącą pozycję na rynku polskim. Jesteśmy również producentem wyrobów medycznych i innych suplementów diety. Od roku 2017 poszerzyliśmy swoje usługi o produkcję kontraktową suplementów diety oraz wyrobów medycznych w formie kapsułek twardych, funkcjonalnych gum do żucia, tabletek do połykania, spraye i atomizery oraz krople do oczu. Systematycznie poszerzamy swój zakres usług o nowe formy produkcji, tak aby móc dostarczać kompleksową usługę produkcji kontraktowej dla sektora farmaceutycznego. Oferujemy usługi produkcyjne oparte na naszych autorskich recepturach, jak i zleconych przez klienta. Nasz zakład i biuro zlokalizowany jest w województwie świętokrzyskim w miejscowości Suchedniów.

Global Pharma CM Sp. z o.o.

ul. Berezów 49A, 26-130 Suchedniów

NIP 951 241 17 80

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy

Producent kontraktowy suplementów diety i wyrobów medycznych