Witaminy i minerały

Produkujemy na zlecenie pod marką własną klienta różnego rodzaju witaminy i minerały. Zapewniamy wiele różnorodnych rodzajów produktów łączących odpowiednio dobrane kompleksy witamin. Posiadamy uniwersalne zestawy witamin, jak i profilowane na niedobór odpowiednich grup witaminowo – mineralnych, kwasów omega oraz profilowane dla kobiet, mężczyzn czy osób w podziale na kategorie wiekowe.

Cały proces produkcyjny prowadzony jest w oparciu o certyfikowany system zarządzania jakością ISO22000. Każdy produkt przed zwolnieniem do obrotu jest badany na kilkanaście parametrów w tym zawartość metali ciężkich, czystość mikrobiologiczna, parametry organoleptyczne i fizykochemiczne oraz badania potwierdzające zawartość oczekiwaną substancji.

Produkty standardowo produkowane są w formie łatwych do przyjmowania kapsułek twardych, kapsułek miękkich, tabletek lub saszetek. Kapsułki i tabletki mogą być umieszczone zarówno w opakowaniu typu słoik szklany lub wykonany z tworzywa, jak i w formie bezpiecznych farmaceutycznych blistrów.

Zapraszamy do kontaktu.

Witaminy i minerały

Rodzaje:

- kompleks witamin i minerałów

- ekstrakty roślinne

- aminokwasy

Opakowania Witaminy i minerały

- kapsułki twarde żelatynowe lub wegetariańskie

- kapsułki miękkie soft gel

- tabletki powlekane i niepowlekane

- saszetki o pojemności od 5 do 30 g

Global Pharma CM Spółka Akcyjna

ul. Berezów 49A, 26-130 Suchedniów

NIP 951 241 17 80

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy