zxc

Produkcja kontraktowa odżywek dla sportowców

W naszej ofercie znajduje się usługa produkcji kontraktowej wyrobów przeznaczonych dla szeroko rozumianej branży sport w tym odżywek dla sportowców w postaci suplementów diety. Dostępne formy produkcyjne to substancje sypkie (proszek) zasypywany w torby typu doypack o różnych pojemnościach, puszki z tworzywa PET lub HDPE z zakrętkami o różnych pojemnościach, kapsułki miękkie soft gel, kapsułki twarde żelatynowe i wegetariańskie oraz płyny.

Starannie dobieramy wszelkie surowce w głównej mierze w przypadku koncentratów białkowych, opieramy się na rynku Polskim. Są to produkty najwyższej jakości, posiadające wszelkie niezbędne badania potwierdzające ich zawartość, czystość mikrobiologiczną i parametry fizykochemiczne. Cały proces produkcyjny prowadzony jest w oparciu o certyfikowany system zarządzania jakością ISO22000. Każdy produkt przed zwolnieniem do obrotu jest badany na kilkanaście parametrów w tym zawartość metali ciężkich, czystość mikrobiologiczna, parametry organoleptyczne i fizykochemiczne oraz badania potwierdzające zawartość oczekiwaną substancji.

Posiadamy kilkadziesiąt gotowych receptur takich jak odżywki białkowe, preparaty z kreatyną, aminokwasy, boostery przedtreningowe, gainery, spalacze tłuszczu oraz witaminy i mienrały lub możemy stworzyć nową lub odtworzyć już istniejące na rynku receptury. Oferujemy w pełni kompleksowy proces od stworzenia koncepcji, opracowania receptury, wzorów opakowania, poprzez produkcję  i zapewnienie niezbędnej dokumentacji, do zgłoszenia produktu do obrotu. Stale rozwijamy naszą liczbę receptur, park maszynowy i powiększamy powierzchnię produkcyjną i magazynową. Dążymy do posiadania każdej formy produkcyjnej.

Stale pozostajemy do Państwa dyspozycji i z chęcią doradzimy i odpowiemy na każde pytanie.

Global Pharma CM Spółka Akcyjna

ul. Berezów 49A, 26-130 Suchedniów

NIP 951 241 17 80

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy