Kreatyna

Zapewniamy produkcję pod marką własną klienta preparatów keratynowych. Proponujemy produkty zawierające kreatynę w różnych możliwych postaciach jak: jabłczan kreatyny, cytrynian kreatyny, monohydrat kreatyny, chlorowodorek kreatyny, mikronizowany monohydrat kreatyny czy glukonian kreatyny. Najpopularniejszą formą podawania kreatyny jest forma kapsułki twardej, zarówno w wersji żelatynowej, jak i odpowiedniej dla wegetarian.

Kreatyna, czyli inaczej kwas β-metyloguanidynooctowy, występuje naturalnie w naszych organizmach. Składa się z trzech aminokwasów: argininy, glicyny i metioniny. Jest ona niezbędna do właściwego wzrostu masy mięśniowej. Kreatyna jest wytwarzana przez nasz organizm, ale można ją również dodatkowo uzupełniać odpowiednio zbilansowaną dietą i suplementacją. Źródłem kreatyny są mięso ryb, mięso wołowe, mięso wieprzowe oraz drób. 5 g kreatyny zawarte jest w około 1 kg mięsa, dlatego osoby uprawiające sporty siłowe czy budujące beztłuszczową tkankę mięśniową powinny zainteresować się suplementacją kreatyny.

Cały proces produkcyjny prowadzimy w oparciu o certyfikowany system zarządzania jakością ISO22000. Każdy produkt przed zwolnieniem do obrotu jest badany na kilkanaście parametrów w tym zawartość metali ciężkich, czystość mikrobiologiczna, parametry organoleptyczne i fizykochemiczne oraz badania potwierdzające zawartość oczekiwaną substancji.

Produkty możemy zapakować praktycznie w każdy rodzaj opakowania, w tym:

  • doypack,
  • kapsułki,
  • saszetki,
  • puszki,
  • opakowania z tworzywa i szklane.

Posiadamy urządzenia pozwalające na bezpieczne zamknięcie indukcyjne, jak i dodatkowe zabezpieczenie zakrętek folią termokurczliwą zabezpieczającą przed otwarciem. Dysponujemy również kilkunastoma różnymi formami blistrów do pakowania kapsułek.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Kreatyna

Rodzaje:

- jabłczan, monohydrat, cytrynian, chlorowodorek, glukonian

- monohydrat mikronizowany,

Formy pakowania:

- kapsułki twarde wegetariańskie

- doypacki ze struną o pojemności od 200 g do 5 kg

- puszki/słoiki o pojemności od 200 g do 5 kg

- saszetki o pojemności od 7 do 30 g

Global Pharma CM Spółka Akcyjna

ul. Berezów 49A, 26-130 Suchedniów

NIP 951 241 17 80

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy