Boostery

Tak zwane boostery przedtreningowe to nic innego jak suplementy diety wspomagające budowę beztłuszczowej masy mięśniowej. W naszym portfolio znajdują się preparaty zawierające połączenie aminokwasów z ekstraktami roślinnymi i witaminami i minerałami.

Boostery czyli przedtreningówka należy do tych suplementów, których zadaniem jest podniesienie wydajności oraz efektywności naszych treningów. Jej rola sprowadza się głównie do właściwego nastrojenia organizmu przed wysiłkiem i zwiększenia możliwości podczas trwającej sesji ćwiczeń.

Cały proces produkcyjny odbywa się w certyfikowanym zakładzie produkcyjnym specjalizującym się w produkcji zgodnie z ISO22000. Najpopularniejszą formą boosterów są różnego rodzaju kapsułki żelatynowe i wegetariańskie.

Finalna forma produktu może być zapakowana zarówno w poręczne opakowania cylindryczne typu słoiki jak również w blistry farmaceutyczne. Zapewniamy pełną elastyczność w opracowaniu formulacji i przygotowania niezbędnej dokumentacji. Każdy produkt przed wprowadzeniem na rynek zostanie przez nas dokładnie przebadany.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Boostery

Rodzaje:

- aminokwasy

- witaminy i minerały

- ekstrakty roślinne

Opakowania aminokwasów BCAA:

- kapsułki twarde żelatynowe i wegetariańskie

- doypacki ze struną o pojemności od 200 g do 5 kg

- puszki/słoiki o pojemności od 200 g do 5 kg

- saszetki o pojemności od 7 do 30 g

- płyny o pojemności od 10 do 100 ml

Global Pharma CM Spółka Akcyjna

ul. Berezów 49A, 26-130 Suchedniów

NIP 951 241 17 80

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy