Aktualności

GLOBAL PHARMA CM WCHODZI NA 9 NOWYCH RYNKÓW!

17.01.2020

Miło nam poinformować, że firma GLOBAL PHARMA CM podpisała kontrakt na produkcję dla uznanej  firmy farmaceutycznej  działającej  w 29 krajach Eurazji. Dzięki temu produkty wyprodukowane w naszych fabrykach dotrą do kolejnych 9 nieznanych do tej pory dla nas rynków. Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ nasza mapa rośnie -:) Zobacz nas . Zapraszamy do współpracy, jeśli szukasz producenta kontraktowego.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

23.12.2019

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, składamy najserdeczniejsze życzenia spokoju, rodzinnej atmosfery i zdrowia oraz sukcesów zawodowych w nadchodzacym roku 2020.

Wesołych Świąt!

Budowa hali - zakończenie etapu konstrukcji.

20.12.2019

W grudniu zakończylismy etap budowy konstrukcji hali. Prace postępują zgodnie z planem. Rozpoczynamy układanie dachu i ścian jeszcze przed pierwszymi śniegami.

GLOBAL PHARMA CM dostarczy produkty do Państwa Angola.

18.12.2019

Czy wiesz, gdzie jest państwo Angola? Republika Angoli – państwo w południowo-zachodniej Afryce nad Oceanem Atlantyckim, członek Unii Afrykańskiej. Sąsiaduje z Demokratyczną Republiką Konga, Namibią, Kongiem oraz Zambią. W przeszłości była kolonią portugalską. 

Gala charytatywna na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

14.12.2019

Dnia 14.12.2019 w hotelu Bellotto mieszczącym się w XVI wiecznym Pałacu Prymasowskim na Warszawskiej Starówce, odbyła się uroczysta gala charytatywna na rzecz podpopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce zorganziowana przez magazyn Businesswoman & Life. Podczas gali miała miejsce premiera i licytacja kalendarza gwiazd magazynu Businesswoman & Life 2020, którego twarzą miesiąca marzec została nasza Pani Prezes Mariola Furman.

Dziękujemy Pawłowi Nastuli i magazynowi Businesswoman & Life za zaproszenie do tego wyjątkowego projektu.

Business Woman & Life - GLOBAL PHARMA CM SP. Z O.O.

02.12.2019

Zapraszamy do przeczytania w najnowszym wydaniu Magazynu „Businesswoman & Life” wywiadu z Panią Prezes Mariolą Furman. Wywiad pod tytułem " Liczy się każdy szczegół" opowiada o nas GLOBAL PHARMA CM , o niej, o codziennych wyzwaniach stojących przez kobietą w biznesie. Magazyn od 2 grudnia w sprzedaży w salonach prasowych w całej Polsce.

Dotacja UE na innowacje.

30.11.2019

Chcieliśmy poinformować, że spółka otrzymała dotcje na dalszy dynamiczny rozwój ze środków Unii Europejskiej. Znaleźliśmy się w gronie kilkunastu firm, które otrzymały wsparcie na innowacje związane z doposażeniem zakładu produkcyjnego w Suchedniowie. Wartość projektu wynosi 955 320,21 zł .

Projekt zostanie rozpoczety już w pierwszym kwartale 2020 roku, dzięki czemu nastapi dalszy rozwój infrastruktury produkcyjnej.

 

Zakończenie budowy stanu zero w nowej hali.

20.11.2019

Informujemy, że budowa stanu zero nowej hali w Suchedniowie dobiegła końca. Trwa obecnie konstrukcja hali.

PAWEŁ NASTULA RAZEM Z GLOBAL PHARMA CM!

20.11.2019

Magazyn „Businesswoman & life” wraz ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce po raz kolejny przygotowało wyjątkowy kalendarz, w którym można zobaczyć fotografie dwunastu niezwykłych duetów: znanych kobiet i mężczyzn – gwiazd polskiego biznesu, kultury i sportu. Tegoroczną edycję swoim udziałem wsparła Mariola Furman, Prezes GLOBAL PHARMA CM, która wzięła udział w sesji zdjęciowej razem z Pawłem Nastulą.

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W TARGACH CPHI FRANKFURCIE

07.11.2019

Dzękujemy za bardzo udane targi CPHI weFrankfurcie. Ten rok przyniósł niezliczone ilości spotkań biznesowych oraz nacisk na rozwój nowych form produkcyjnych. Jesteśmy przekonani, że wszelkie spotkania przełożą się na sukces nasz i naszych partnerów. Do zobaczenia w następnym roku!

Global Pharma CM Sp. z o.o.

ul. Berezów 49A, 26-130 Suchedniów

NIP 951 241 17 80

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy

Producent kontraktowy suplementów diety i wyrobów medycznych