zxc

Aktualności

Projekt „Wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania suplementów diety w firmie Global Pharma CM Sp. z o. o.”

Głównym celem realizacji Projektu "WDROŻENIE INNOWACYJNEJ TECHNOLOGII WYTWARZANIA SUPLEMENTÓW DIETY W FIRMIE GLOBAL PHARMA CM SP. Z O. O." jest wdrożenie autorskiej technologii wytwarzania innowacyjnego, multiwitaminowego suplementu diety i tym samym rozpoczęcie jego produkcji.

Cel zostanie osiągnięty poprzez zakup środków trwałych, bez których funkcjonowanie technologii w praktyce nie byłoby możliwe.

1 miejsce - Innowator 2021 woj. świętokrzyskiego przyznane przez Związek Pracodawców i Przedsiębiorców

Nasza firma zajęła 1 miejsce w konkursie Dobra Firma 2021 w kategori INNOWATOR, organizowanym przez Związek Pracodawców i Przedsiębiorców. Konkurs odbył się pod patronatem ORLENU, Agencji Rozwoju Przemysłu, PARP, Polskiego Funduszu Rozowju, nfoveriti oraz Radio Kielce. Jesteśmy dumni z tej nagrody i zapewniamy , że nie spoczniemy na laurach.

Rzeczpospolita nominuje nas do tytułu "Symbol innowacji 2021"

26.02.2021

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nominację do tytułu "Symbol Innowacji 2021" w programie prowadzonym przez redakcję "Monitora Biznesu", niezależnego dodatku do "Rzeczpospolitej" oraz "Monitora Rynkowego", niezależnego dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej". Jesteśmy przekonani , że to kolejny bardzo wazny krok w umacnianiu naszych działań jako innowacyjnej spółki z sektora farmaceutycznego.

GLOBAL PHARMA ORLICZ SUCHEDNIÓW zdobywa Puchar Europy!

28.09.2020

GLOBAL PHARMA CM wspiera lokalną społeczności oraz działa na rzecz rozwijania sportu i zdrowego stylu życia.
Niezmiernie cieszymy się , że drużyna GLOBAL PHARMA ORLICZ SUCHEDNIÓW,  wygrała Puchar Europy 2020 w tenisa stołowego.

To historyczny triumf. W tegorocznej edycji Pucharu Interu wzięły udział 34 drużyny z Europy. Orlicz wygrał turniej jako debiutant, odnotowując pełny zestaw zwycięstw.

Gratulujemy!!!

Uzyskanie certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością EN ISO 13485:2016

24.09.2020

Informujemy, że w wyniku pozytywnie przeprowadzonego wieloetapowego audytu Systemu Zarządzania Jakością uzyskaliśmy certyfikat EN ISO13485:2016 o numerze rejestracyjnym SX1379058-1. Jednostką certyfikującą, która udzieliła nam certyfikatu, jest firma o światowej renomie i najwyższych standardach wymagań jakościowych TUV Rheinland LGA Products Gmbh. Uzyskanie certyfikatu pozwoli nam na wprowadzenie kilkudziesięciu nowych produktów formie wyrobów medycznych na przestrzeni najbliższych miesięcy.

Certyfikat firmy Wiarygodnej i Godnej Zaufania 2020.

01.05.2020

Z przyjemnością informujemy, że w kolejnej edycji konkursu Firma Godna Zaufania GLOBAL PHARMA CM otrzymała Certyfikat Firmy Wiarygodnej i Godnej Zaufania 2020.

Zobacz nasze certyfikaty >>

 

Wielkanoc

Gepard Biznesu 2019

06.04.2020

Bardzo miło nam poinformować , że GLOBAL PHARMA CM Spółka Akcyjna została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2019, XII edycji Konkursu Efektywna Firma 2019 i VII edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2019 otrzymując tym samym tytuł i statuetkę Geparda Biznesu 2019.

Postępy budowy hali

14.03.2020

Przedstawiamy kilka zdjęć z postępów budowy hali produkcyjnej w Suchedniowie. Koniec coraz bliżej :)

GLOBAL PHARMA CM WCHODZI NA 9 NOWYCH RYNKÓW!

17.01.2020

Miło nam poinformować, że firma GLOBAL PHARMA CM podpisała kontrakt na produkcję dla uznanej  firmy farmaceutycznej  działającej  w 29 krajach Eurazji. Dzięki temu produkty wyprodukowane w naszych fabrykach dotrą do kolejnych 9 nieznanych do tej pory dla nas rynków. Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ nasza mapa rośnie -:) Zobacz nas . Zapraszamy do współpracy, jeśli szukasz producenta kontraktowego.

Global Pharma CM Spółka Akcyjna

ul. Berezów 49A, 26-130 Suchedniów

NIP 951 241 17 80

Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

Formularz kontaktowy